Trodat мастила – Colour 7011

0 out of 5

300ден

Производител: Trodat
Модел: Colour 7011
Пакување: 28мл.

Исчисти
Види кошничка

Дополнителни Информации

Боја

Љиљакова, Црна, Сина, Зелена, Црвена