Trodat Printy 4638

0 out of 5

1,400ден

Производител: Trodat
Максимални Димензии на текст: Ø 38 mm
Заштитно капаче: Да (одделно)


Климатски неутрален

Исчисти

Опис

Округол Печат

Дополнителни Информации

Боја

Сива, Црна, Сина, Црвена

Вие исто така би сакале…